‌دوره های آموزشی بیم
با مدرک رسمی گرافیسافت

وبینار بیم

ثبت نام در
مرکز آموزش بیم

‌فروشگاه آرشیکد

 

از این پس محصولات گرافیسافت را
می توانید در ایران تهیه نمایید

‌گرافیسافت
آرشیکد ۲۰ فارسی

OPEN BIM

در اینجا می توانید در مورد
OPEN-BIM و فناوری دسترسی آزاد
به اطلاعات مطلع شده
و تاریخچه آن را مطالعه نمایید

بیشتر بخوانید ...

گرافیسافت، پیشرو در توسعه نرم افزار مدل سازی اطلاعات ساختمان (بیم) برای معماران، از انتشار ارتباط زنده و هوشمند گرس هاپر و آرشیکد برای سیستم عامل مَکینتاش خبر داده است. این فناوری برای اولین بار ارتباط "زنده" و دو طرفه ای را برای هر دو نرم افزار راینو و گرس هاپر که بتوانند با یک نرم افزار فناوری بیم متصل شوند را ایجاد نموده است. این گردش کاری بر روی هر دو سیستم عامل ویندوز و مکینتاش قابل اجرا می باشد.

فناوری  ارتباطات بین راینو-گراس هاپر-آرشیکد توسط گرافیسافت طراحی و  برنامه نویسی شده است و به معماران قدرت کنترل طراحی را توسط سه محیط طراحیِ راینو،گرس هاپر و آرشیکد را می دهد. این فناوری خلاء و شکاف در فرآیند طراحی بین طراحی مراحله مقدماتی و مدلسازی اطلاعات ساختمان (بیم) را پُر کرده و و امکانِ تبدیل اشکال هندسی پایه به عناصر کامل مدل اطلاعاتی ساختمان را بدون از دست دادن قابلیت ویرایش الگوریتمی آنها فراهم می نماید. هم اکنون کاربران سیستم عامل مَکینتاش می تواند به این ارتباط منحصر به فرد دسترسی داشته باشند.

به گفته ی رابرت مک نیل، مدیر عامل شرکت، مکنیل و همکاران، "توسعه ی راینو وگرس هاپر برای سیستم عامل مَکینتاش در پاسخ به مشتریان در سراسر جهان می باشد که تمایل به کار با محصولات ما بر روی سامانه های مورد علاقه ی خود داشتند."
پیتر تمسواری، رئیس بخش مدیریت محصول گرافیسافت، عنوان می کند "ما خوشنود هستیم که این طراحی الگوریتمی انقلابی در گردش کار بیم برای کاربران سیستم عامل مَکینتاش ارائه داده است." او گفت: "محبوب ترین راه حل طراحی الگوریتمی، به همراه بهترین راه حل های معمارانه فناوری بیم، در حال اجرا بر روی محبوب ترین سامانه طراحان می باشد، که تضمینی برای امکان پذیری بهترین تجربه طراحی است."

جهت دانلود راینو و گرس هاپر برای سیستم عامل مَکینتاش ، کاربران آرشیکد را دعوت به بازدید از وبسایت McNeel’s می کنیم. جهت دانلود رایگان پلاگین ارتباط زنده گرس هاپر- آرشیکد برای نسخه آرشیگد 20 بر روی سیستم عامل مَکینتاش ، لطفا روی این قسمت کلیک کنید.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نرم افزار ارتباط زنده گرس هاپر- آرشیکد، لطفا به این صفحه مراجعه نمایید.

درباره راینوسروس و گرس هاپر

راینوسروس 5.0، که توسط رابرت مکنیل و همکاران توسعه یافته است، پیشگام در بازار طراحی صنعتی نرم افزار مدل سازی است. اشکال بسیار پیچیده می توانند به طور مستقیم توسط دیجیتال ساز (رقمی کننده) سه بعدی، مدل سازی واندوخته شوند. با استفاده از موتور قدرتمند مبتنی بر نِرب ها(NURBS)، راینوسروس می تواند ایجاد، ویرایش، تجزیه و تحلیل شود و منحنی ها و سطوح و احجام توپُر را ترجمه کند. هیچ محدودیتی در پیچیدگی، درجه و اندازه وجود ندارد. برای طراحانی که در حال بررسی اشکال جدیدی با استفاده از الگوریتم های مولد هستند، گرس هاپر، یک ویرایشگر گرافیکی الگوریتم است که به صورت تنگاتنگ با ابزار مدل سازی سه بعدی راینو یکپارچه شده است. گرس هاپر نیاز به دانش برنامه نویسی ویا کد نویسی ندارد، اما همچنان به طراحان اجازه ی ایجاد فرم های ساده تا احجام اعجاب انگیز و پر ابهت را می دهد.

درباره گرافیسافت

گرافیسافت، با ارائه نرم افزار آرشیکد، برای اولین بار در جهان نرم افزار صنعتی بیم برای معماران ، سبب روشن شدن مشعل انقلاب فناوری بیم در سال 1984 شد. گرافیسافت همچنان به رهبری در صنعت فناوری و ساختمان با راه حل های نوآورانه ادامه داد. راه حلهای خلاقانه ای مانند بیم کلود که انقلابی در کارگروهی به حساب می آید  و به عنوان اولین محیط همکاری بیم در زمان واقعی در جهان شناخته شده است؛ طراحی و معماری پایدار (اکو دیزاینر استار)، اولین راه حل طراحی بیم یکپارچه "سبز" به صورت کامل می باشد؛ و بیم ایکس، اولین نرم افزار پیشرو تلفن همراه برای تجسم سازی مدل اطلاعات ساختمان است. گرافیسافت بخشی از گروه نِمِدچک می باشد.

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.