‌دوره های آموزشی بیم
با مدرک رسمی گرافیسافت

وبینار بیم

ثبت نام در
مرکز آموزش بیم

‌فروشگاه آرشیکد

 

از این پس محصولات گرافیسافت را
می توانید در ایران تهیه نمایید

‌گرافیسافت
آرشیکد ۲۰ فارسی

OPEN BIM

در اینجا می توانید در مورد
OPEN-BIM و فناوری دسترسی آزاد
به اطلاعات مطلع شده
و تاریخچه آن را مطالعه نمایید

بیشتر بخوانید ...

آرشیکد ۲۰، در اولین سالانه جوایز "گذار به ساختمان دیجیتال"، در دسته ی "ابزار طراحی"، که در ۲۹ نوامبر ۲۰۱۶ در شهر پاریس فرانسه برگزار شده، برنده ی جایزه "گذار به ساختمان دیجیتال" شده است.این جایزه سالانه که توسط دولت فرانسه طراحی شده است مسیر شناسایی توانمندی های نرم افزارهای حرفه ای را که به صنعت ساخت و ساز برای دوره ی انتقالی به فناوری مدیریت اطلاعات ساختمان کمک می کنند فراهم نموده است.

شرکت اَب وِنت که نمایندگی اصلی گرافیسافت در فرانسه می باشد، از طرف گرافیسافت آرشیکد ۲۰ بهترین جایزه را در دسته "ابزار طراحی" از آن خود کرد. روش اُپِن بیم گرافیسافت، سازگاری آرشیک را با تمامی ابزارهای عمده ی بیم را در بازار امروز ضمانت نموده و تمرکز خود را بر روی قابلیت همکاری توسط IFC ، پردازش تصویری (رندر) به صورت عکس های واقعی، و بهره وری از سامانه مشترک IFC/BCF آرشیکد را انتخابی شفاف برای هیات منصفه نمود.


برتراند دلکامبر، رئیس بخش "گذار به ساختمان دیجیتال" عنوان می کند: " هدف ما برجسته کردن ابزار دیجیتالی است که اجازه می دهد تمامی ساختمان های حرفه ای، با استفاده از فناوری بیم بر روی مدل های دیجیتالی کار کنند." او گفت "از میان ۹۳ شرکت داوطلب، ما فقط ۳۰ نامزد را انتخاب کردیم" در ادامه هیئت منصفه 11 برنده را در 10 دسته انتخاب کردند. بسیاری از نرم افزارهای شرکت کننده در وبسایت "گذار به ساختمان دیجیتال" دولتی فرانسه به عنوان راهنمای طراحی و ساخت و ساز حرفه ای فهرست بندی خواهند شد. این عمل در راستای مطرح کردن و در نظر داشتن بهترین ابزار نرم افزاری فناوری بیم موجود در بازار امروز می باشد.
علاوه آرشیکد ۲۰، همچنین سه نرم افزار دیگر از گروه نِمِدچک برنده ی جایزه "گذار به ساختمان دیجیتال" شدند: گروه مهندسی SCIA ، بیم پلاس و تصدیقگر مدل-سالیبری.

 

درباره گرافیسافت

گرافیسافت، با ارائه نرم افزار آرشیکد، برای اولین بار در جهان نرم افزار صنعتی بیم برای معماران ، سبب روشن شدن مشعل انقلاب فناوری بیم در سال 1984 شد. گرافیسافت همچنان به رهبری در صنعت فناوری و ساختمان با راه حل های نوآورانه ادامه داد. راه حلهای خلاقانه ای مانند بیم کلود که انقلابی در کارگروهی به حساب می آید  و به عنوان اولین محیط همکاری بیم در زمان واقعی در جهان شناخته شده است؛ طراحی و معماری پایدار (اکو دیزاینر استار)، اولین راه حل طراحی بیم یکپارچه "سبز" به صورت کامل می باشد؛ و بیم ایکس، اولین نرم افزار پیشرو تلفن همراه برای تجسم سازی مدل اطلاعات ساختمان است. گرافیسافت بخشی از گروه نِمِدچک می باشد.

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.