‌دوره های آموزشی بیم
با مدرک رسمی گرافیسافت

وبینار بیم

ثبت نام در
مرکز آموزش بیم

‌فروشگاه آرشیکد

 

از این پس محصولات گرافیسافت را
می توانید در ایران تهیه نمایید

‌گرافیسافت
آرشیکد ۲۰ فارسی

OPEN BIM

در اینجا می توانید در مورد
OPEN-BIM و فناوری دسترسی آزاد
به اطلاعات مطلع شده
و تاریخچه آن را مطالعه نمایید

بیشتر بخوانید ...

 

بوداپست، ۱ مهر ۱۳۹۸ - شرکت گرافیسافت، پیشرو در ارائه راهکار در مدل سازی اطلاعات ساختمان برای معماران و طراحان، از نرم افزار آرشیکد ۲۳ به صورت جهانی رونمایی کرد. آخرین نسخه این نرم افزار، بسیار دقیق و سریع بوده و دارای قابلیت مدلسازی پیشرفته برای سازه های از پیش ساخته شده و همچنین ارائه بهترین گردش کار چندتخصصی می باشد. آرشیکد ۲۳، سرعت فرآیندهای روزانه در نرم افزار همانند زمان اجرای نرم افزار و بازکردن فایل، کار بر روی چندین پروژه به صورت همزمان و گشت و جستجو بین صفحه های نمایش در پروژه های بیم را افزایش داده است؛ همچنین ابزار بازشو ها، ستون ها و تیرهای این نرم افزار باعث افزایش دقت در مدلسازی و تعامل پذیری آن با متخصصین متفاوت در صنعت ساخت و ساز می باشد.

با ارائه آرشیکد ۲۳ در خرداد ماه ۱۳۹۸ و بازخورد مشتاقانه صنعت ساختمان از آن، نرم افزار آرشیکد ۲۳ برنده جایزه ۲۰۱۹ روزنامه آرکیتکتر برای بهترین محصولات در بخش تکنولوژی، قسمت ابزار‌‌های طراحی و همچنین جایزه ۲۰۱۹ "بهترین نمایش"در مجله موسسه معماران AIA شده است.

آقای آکوش فِمیتر (یکی از معاونین شرکت گرافیسافت) گفت: "ما مفتخریم که آرشیکد ۲۳ هیجان زیادی را در بین تحلیلگران فناوری در صنعت ساخت و ساختمان ایجاد کرده است. بازخورد آنها به ما کمک می کند تا به راهمان در ارائه بهترین راهکارهای نرم افزاری برای معماران و طراحان را ادامه دهیم. به ویژه استقبال کاربرانمان ما را بسیار مسرور و امیدوار می کند!"

آقای کِوین لی معاون مدیر شرکت معماران تونکین زولیخا گرییر: "همانطور که در مسیر، ویژگی های جدید آرشیکد ۲۳ را فهرست می کردم، تحت تاثیر قرار گرفتم. به راستی، فهرست ویژگی های آن بسیار شبیه فهرست خواسته های من در آرشیکد می باشد."

هم اکنون نسخه های بین المللی و همچنین نسخه های بومی شده ی آرشیکد برای کشورهای آمریکا، انگلیس، ایرلند، آلمان و اتریش برای دانلود در وب سایت موجود می باشند. کاربران در سراسر دنیا برای آگاهی از زمان ارائه تمامی نسخه های بومی شده ای که تا آخر سال ۲۰۱۹ ارائه می گردند، می توانند با نمایندگی آرشیکد در کشور خود تماس بگیرند. برای اطلاعات بیشتر درباره آرشیکد 23 اینجا کلیک کنید.

 

درباره گرافیسافت

گرافیسافت در سال ۱۹۸۲ در بوداپست تاسیس شده و به سرعت تبدیل به یکی از بزرگترین شرکت های طراحی معماری CAD در جهان شد. نرم افزار آرشیکد (محصول اصلی)‌ به عنوان یکی از برترین راه کارهای نرم افزاری پیشرو در صنعت مدل سازی اطلاعات ساختمان (فناوری بیم) برای معمارن و مهندسان ساختمان شناخته شده است. محصولات دیگر شرکت گرافیسافت همچون آرشکید به عنوان راهبردی ترین نرم افزارها در صنعت معماری و ساختمان پیشتاز می باشند. نرم افزار بیم کلود و بیم سرور اولین محیط همکاری واقعی فناوری بیم در جهان می باشد. نرم افزار اکودیزاینر استار همچنین ارائه کننده ی ابزارهای طراحی پایدار بوده وبه معماران کمک می کند که طراحی های خود را سازگار با محیط زیست انجام دهند. این ابزار اولین روش طراحی سبز می باشد که به طور کامل با مدل سازی اطلاعات ساختمان ادغام شده است. فناوری بیم ایکس یک برنامه در دستگاه های همراه و هوشمند می باشد که اطلاعات ساختمان را با جزئیات بالا در تمامی دستگاه های همراه و هوشمند برای تمامی افراد قابل دسترس می نماید.

فعالیت گرافیسافت در ایران
دفتر نمایندگی انحصاری گرافیسافت درایران در سال ۲۰۱۶ برای خدمت به جامعه مهندسین مشاور و جامعه دانشگاهی مستقیما از طرف شرکت گرافیسافت تاسیس شد. این دفتر مسئول ارائه خدمات برای گسترش فناوری بیم و بومی سازی آن بر مبنای محصولات نرم افزاری گرافیسافت در ایران می باشد و در همین راستا خدمات مشاوره ی فناوری اطلاعات ساختمان را به معماران و مهندسین ایرانی ارائه می نماید.

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.