بیم کلود برای متخصصین IT

مقیاس‌پذیری بیم کلود از هر نوع حجمِ کاری پشتیبانی می‌کند. ارتقاء سرورهای بیم کلود یا اضافه کردن سرورهای جدید در صورت نیاز، باعث کاهش کارآیی دفتر کار نمی‌شود. در صورت لزوم، پروژه‌های طراحی می‌توانند به سرورهای متفاوت بیم کلود منتقل شوند.

بیم کلود در هر سطحی از امنیت اطلاعات، اجرا می‌شود و به راحتی در محیط کلود عمومی و خصوصی مستقر می‌شود. بیم کلود همچنین از پروتکل‌های HTTP، HTTPS و VPN پشتیبانی می‌کند. این پروتکل‌های استاندارد، به منظور تضمین امنیت اتصالات کلود، توسعه داده شده‌اند و بیم کلود کاملاً با آنها سازگار است.

بیم کلود می‌تواند به طور دائم فعال باشد. تشخیص عیب خودکار بیم کلود عملکرد، منابع و سلامت کلی سیستم سرورها را کنترل می‌کند و در صورت بروز هر نوع مشکلی، گزارش لحظه‌ای ارائه می‌دهد و اخطارها را از طریق ایمیل ارسال می‌کند.

بیم کلود بر روی سخت‌افزارهای استاندارد کار می‌کند؛ برای اجرای بیم کلود و ذخیره پروژه‌های بزرگ بر روی سرور نیازی به نرم‌افزار یا سخت‌افزار گران‌قیمت نیست. به منظور تضمین بیشترین سرعت اتصال موثر، سرعت اتصال اینترنت می تواند در هر موقعیتی بهینه‌ شود و آدرس‌های گوناگون در یک سرور یکسان، تنظیم گردند.

بیم کلود در محیط یکپارچه ادغام می‌شود که به کارمندان کامپیوتر این اجازه را می‌‌دهد تا دسترسی به داده‌ها و کاربران را به طور مرکزی مدیریت کنند. پوشه یکپارچه کاربران موجود شرکت می تواند با بیم کلود از طریق پروتکل استاندارد LDAP ادغام شوند. این قابلیت باعث حذف شدن مخارج کلی مدیریت کاربران برای کارمندان موجود کامپیوتر می‌شود. اعتبارنامه ورود به حساب کاربری بیم کلود، به طور خودکار با اعتبارنامه ورود به حساب کاربری شرکت، از طریق ایمیل یا دسترسی به دامنه شبکه، متصل می‌شود.

بیم کلود به مدیر کامپیوتر کمک می‌کند تا به راحتی بک‌آپ را اجرا کند و ویژگی‌های از دست رفته را بازیابی نماید. بک‌آپ خودکار و زمان‌بندی‌ شده می‌تواند از پایگاه داده پروژه و کلِ سرورهای بیم کلود ایجاد شود. در صورت لزوم، بک‌آپ دستی نیز می تواند اعمال شود. تمام محیط سرور بیم کلود می‌توانند فقط با چند کلیک از نسخه بک‌آپ بازیابی گردد.

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.