تماس با گرافیسافت

 تنها تولید کنند ابزار فناوری بیم به زبان فارسی در جهان

 

دفتر مرکزی نمایندگی انحصاری گرافیسافت در ایران

تنها ارایه کننده ابزار و نرم افزار فناوری بیم به زبان فارسی در ایران و جهان

شرکت طرحکده ملک آوا مسؤلیت محدود (گرافیسافت ایران)

تلفن پشتیبانی فنی:‌ ۰۹۱۷۷۱۰۹۱۰۳

تلفن امورتجاری و بین الملل: ۰۰۳۴۶۲۶۹۷۹۳۴۲

ایمیل: info (at) graphisoft.co.ir

GRAPHISOFT Next

به مرکز آموزشی گرافیسافت آرشیکد خوش آمدید

 

گرافیسافت مفتخر است از اینکه سریعترین و قدرتمند ترین نرم افزار معماری با منحنی یادگیری کوتاه را در اختیار موسسات آموزش عالی و فنی قرارمی دهد

مرکز آموزش و دوره های رسمی بیم و آرشیکد در سایت http://irn.edubim.es جهت گسترش فناوری بیم در صنعت ساختمان راه اندازی شده است. 

 

 

 

آخبار آموزشی

  پیرو فعالیت رسمی گرافیسافت در ایران و همچنین فعالیت های آموزشی دفتر همکاری مشترک آن در أصفهان به مدیریت مهندس بهرام شیرانی، سمیناری تخصصی با محور فناوری مدل سازی و مدیریت اطلاعات ساختمان در محل اداره كل مسكن و شهرسازي اصفهان بر گزار گرديد. این سمینار در قالب سلسله نشستهاي تخصصي فن آوري هاي نوين ساختمان با همكاري دفتر منطقه ای مرکز تحقیقات راه، مسکن وشهرسازی استان أصفهان در تاریخ پنجشنبه ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۶ با حضور متخصصین از بخش خصوصی، دولتی و همچنین دانشگاهی انجام شده است. 

 • حضور پررنگ گرافیسافت در چهارمین همایش فناوری های نوین ساختمان - ۲۴ و ۲۵ بهمن ۱۳۹۵

   شرکت آلمانی/مجارستانی گرافیسافت به عنوان تنها عرضه کننده فناوری بیم (مدلسازی و مدیریت اطلاعات ساختمان) در ایران، با حضور مدیران ارشد و متخصصین فنی از کشورهای مجارستان و اسپانیا و همراهی نماینده دولت مجارستان (کاردار اول سفارت مجارستان در تهران)، در جایگاه میهمانان ویژه در چهارمین همایش فناوری نوین ساختمان در مشهد که در تاریخ ۲۴ و ۲۵ بهمن ماه برگزار شد، شرکت نمود.

 • کارگاه بین المللی مدیریت پروژه معماری توسط فناوری بیم در دانشگاه علم و صنعت ایران – ۳۱ بهمن و ۱ اسفند ۱۳۹۵

  برای اولین بار در ایران، کارگاه آموزشی فناوری بیم به صورت مستقیم توسط شرکت گرافیسافت با همکاری دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت در تهران برگزار شد. گرافیسافت به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان ابزار تخصصی فناوری بیم، و تنها ارایه کننده این فناوری در ایران، با حضور فعال خود در مجامع دانشگاهی و علمی ایران، بستر انتقال دانش نوین صنعت ساختمان و همچنین همکاری های دوجانبه بین متخصصین اروپایی و ایرانی را فراهم نموده است.

 • سمینار فنی و تخصصی راه کارهای فناوری بیم در سازمان مدیریت صنعتی استان فارس

    در تاریخ ۱۴ بهمن ماه ۱۳۹۵ از ساعت ۹ الی ۱۳ در ساختمان شماره ۲ مدیریت صنعتی واقع در خیابان ارم در شیراز، سمینار فنی و تخصصی راه کارهای بیم توسط دفتر همکاری مشترک گرافیسافت در شیراز با همکاری سازمان مدیریت صنعتی استان فارس برگزار شد.

 • کارگاه آموزشی مدیریت پروژه معماری در دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم صنعت - ۳۰ بهمن و ۱ اسفند ۱۳۹۵

  پیرو ارتباطات و همکاری دو جانبه بین شرکت آلمانی/مجارستانی گرافیسافت و دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه علم و صنعت ایران، در تاریخ ۳۰ بهمن و ۱ اسفند ۱۳۹۵ (برابر با ۱۸ و ۱۹ فوریه ۲۰۱۷)، شرکت گرافیسافت به همراه تیم فنی مهندسی بین المللی از کشورهای مجارستان و اسپانیا با میزبانی آزمایشگاه طرح و ساخت پیشرفته، جهت ارایه کارگاه آموزشی مدیریت پروژه معماری با استفاده از فناوری مدل سازی و مدیریت اطلاعات ساختمان، به مدت دو روز در این دانشگاه حضور خواهد داشت.  

 • کارگاه آموزشی مدیریت عملکرد بهینه ی ساختمان در مشهد - ۲۴ بهمن ۱۳۹۵

  پیرو امضای تفاهم نامه همکاری بین شرکت گرافیسافت و دبیرخانه دایمی فن آوری نوین صنعت ساختمان (وزارت راه و شهرسازی ایران)‌ در تاریخ ۴ آذر ماه ۱۳۹۵ (برابر با ۲۴ نوامبر ۲۰۱۶)، شرکت گرافیسافت به همراه تیم فنی مهندسی بین المللی از کشورهای مجارستان و اسپانیا در چهارمین همایش ملی فن آوری های نوین صنعت ساختمان با محوریت توسعه پایدار و فناوری های ساختمان، جهت ارایه کارگاه آموزشی مدیریت عملکرد بهینه ساختمان با ارایه راه کارها و تجربه های موفق در سراسر جهان، در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ شرکت خواهد کرد. 

 • سمینار تخصصی معرفی مبانی پایه فناوری بیم

  شرکت گرافیسافت در تاریخ ۱۳ دی ماه ۱۳۹۵ (دوشنبه) ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران سمینار تخصصی معرفی مبانی پایه فناوری بیم را از طریق رسانه برخط سامانه گرافیسافت برگذار خواهد کرد. در این سمینار شما با مبانی و اصول فناوری بیم به صورت بسیار ساده آشنا خواهید شد و همچنین شما می توانید به صورت مستقیم سوالات خود را در بخش پرسش و پاسخ مطرح نمایید. 

 • تفاهم نامه همکاری بین شرکت گرافیسافت و دبیرخانه دایمی فن آوری نوین صنعت ساختمان

  در تاریخ ۴ آذر ماه ۱۳۹۵ (برابر با ۲۴ نوامبر ۲۰۱۶) تفاهم نامه همکاری بین شرکت گرافیسافت و دبیرخانه دایمی فن آوری نوین صنعت ساختمان (وزارت راه و شهرسازی ایران)‌ به مدت سه سال با هدف گسترش فناوری مدیریت اطلاعات ساخت و ساختمان در ایران امضا شد. 

 • اولین سمینار تخصصی فناوری بیم با همکاری دانشگاه علم و صنعت ایران

  اولین سمینار تخصصی فناوری بیم، در تاریخ ۲۶ مرداد ماه ۱۳۹۵ با حمایت دانشگاه علم و صنعت ایران، توسط شرکت بین المللی گرافیسافت در محل دانشکده معماری برگزار خواهد شد .این سمینار تخصصی در ساعت ۱۱ صبح الی ۱ بعد از ظهر توسط طراحان نرم افزار آرشیکد و مدیران شرکت گرافیسافت ارائه خواهد شد.  علاقه مندان به شرکت در این سمینار می توانند با مراجعه به سامانه  ثبت نام نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.  در این سمینار مباحث مدیریت و مدل سازی اطلاعات ساختمان به همراه مطالعات موردی و ارائه آخرین تکنولوژی نرم افزار بیم (آرشیکد ۲۰) نمایش داده خواهد…

 

 

 

 

 • دوره رسمی سطح یک بیم و آرشیکد - دانشگاه علم و صنعت ۱۳ تیر الی ۱۱ مرداد ۱۳۹۶

  - لینک فرم پیش ثبت نام 

  - لینک سرفصل ها و محتوای دوره  

 • شرح و توصیف

  این بسته آموزشی یک آموزش جامع و فشرده از فناوری بیم و نرم افزار آرشیکد را ارائه می دهد و کارآموزان را قادر می سازد تا بعد از کامل کردن پروژه نهایی خود در دوره آموزشی، بتوانند در پروژه های حرفه ای خود از راهکارهای فناوری بیم جهت ارائه یکپارچه طرح استفاده نمایند. بعد از تکمیل موفقیت آمیز این دوره، تمام دانشجویان دارای دانش سطح یک (متوسط) فناوری بیم و امکانات فنی نرم افزار آرشیکد می باشند و قادر خواهند بود تا از مزیت های گردش کار و راهکارهای فناوری بیم استفاده کنند. به طور کلی، تمام دانشجویان باید بتوانند یک مدل بیم را چه از یک طراحی جدید یا از یک محیط ساختمانی موجود آماده کنند و آن را از طریق روش تحویل یکپارچه پروژه منتشر و به اشتراک بگذارند ( نه به عنوان نحوه نوشتن قرارداد حقوقی بلکه به عنوان گردش کار فنی با استفاده از فناوری بیم).

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.