راهنمای IFC بین المللی نسخه 3.0

IFC (دسته بندی های پایه ی صنعتی) ، یک نوع فایل با فرمت باز و قابل استفاده برای تمام برنامه ها است که توانایی مبادله اطلاعات را بین تمام برنامه های CAD و برنامه های ساخت وساز ومدیریت منطقه را دارد. فرمت IFC دارای استاندارد ISO می باشد که میتواند با کیفیت سیستم شرکت شما به صورت انتخابی، یکپارچه شود. IFC توسط IAI – اتحاد بین المللی برای ایجاد قابلیت همکاری توسعه پیدا کرده است که امروزه بیش از 600 شرکت در سراسر جهان عضو دارد.این راهنما استاندارد های IFC را  آماده کرده و فرآیند آن را در آرشیکد توضیح می دهد. نسخه IFC آرشیکد 18، IFC 2x3 است و نسخه مختصات نمایش 2.0 می باشدشما می توانید راهنمای IFC را به راحتی از ITunes خریداری نمایید.

https://itunes.apple.com/us/book/ifc-guide/id897006119.

 

راهنمای عمومی آرشیکد
به طور خلاصه، راهنمای آرشیکد بر روی توضیحات مربوط و ساده، راهنمایی ها و ترفندها با ارایه بهترین تمرین ها تمرکز کرده است. همچنین در این راهنما، تمام تجربیات و دانش کار با آرشیکد را نه فقط به عنوان مدیریت بیم و مربی آرشیکد، بلکه به عنوان معمار در اختیار شما قرار می دهدبرای اطلاعات بیشتر درباره راهنمای عمومی آرشیکد به صورت آنلاین از سایت زیر دیدن فرمایید.
www.mactify.com/guides/.

 

کتاب " ARCHICAD passo a passo" تنها نشریه درباره آرشیکد به زبان پرتغالی می باشد که به شما نشان می دهد که چگونه طراحی معماری را در دو حالت دو بعدی و سه بعدی انجام دهید. ایستگاه ها، پرسپکتیوها، مقطع ها، جدول هاو دیگر اطلاعات را بسازید که باعث افزایش بهره وری و کاهش هزینه های شرکت می شود.برای اطلاعات بیشتر درباره این کتاب به صورت آنلاین از سایت زیر دیدن فرمایید.
www.livroarchicad.com.br

 

کلاس های حرفه ای آرشیکد (کتاب راهنما گام به گام)
این کتاب خودآموز الکترونیکی، در قالب 16 درس به صورت گام به گام برای معماران و دانشجویان معماری می باشد که کاربران آماتور یا متوسط آرشیکد 16 هستند. این کتاب در بازار منحصر به فرد است به طوریکه تمام مراحل آرشیکد 16 را از ابتدا تا پایان توضیح داده است برای مثال پروژه معماری معروف خانه 4x4 تادائو آندو در ژاپن.درس های این کتاب در دو سطح ابتدایی و متوسط ارایه گردیده است.
شما می توانید برای خواندن و یا خرید آنلاین کتاب به سایت زیر مراجعه فرمایید.
www.shu-a.info.

 

تمرینات تعاملی قابل تنظیم آرشیکد
استاندارد ها در جلد دوم تمرینات تعاملی آرشیکد بر اساس آرشیکد 16 می باشد که در آن راه حل هایی برای راه اندازی پروژه ارایه گردیده است. این استانداردها از طریق مراحل برنامه ریزی، مناقصه، اجرا، معماری داخلی و ترسیمات کشیده شده، به آسانی قابلیت سازگاری دارند. جلد 1 تمرین های تعاملی در آرشیکد بر اساس آرشیکد 14 می باشد که امکان سازگاری استاندارد ها را به نسخه های بالاتر را دارد.
یرای اطلاعات بیشتر درباره این کتاب به سایت زیر مراجعه فرمایید.
http://www.vaneshriesullivan.com/

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.