به دوستان خود بگویید آرشیکد برای دانشجویان رایگان است

مجموعه برنامه های آموزشی و فنی گرافیسافت در سراسر جهان

شما می توانید نماینده دانشجویی گرافیسافت در دانشگاه خود باشید و به مطالب سمینارهای تخصصی و آموزشهای فنی رایگان دسترسی داشته باشید و همچنین از پشتیبانی فنی نزدیکترین دفتر فنی گرافیسافت به صورت رایگان بهره مند گردید

۱

قدم اول - فرم درخواست را پرکنید و مدارک لازم را ارسال نمایید

در صورت علاقه مندی به داشتن نقشی اساسی در یاری دادن به همکلاسی هایتان در حین افزایش دانش فنی و دریافت حمایت ویژه از دفاتر فنی گرافیسافت، حتما این فرم را تکمیل کنید. نمایندگی دانشجویی گرافیسافت راهی علمی و عملی جهت پیشبرد و ارتقاء سطح دانش فنی فناوری بیم در دانشگاه شما می باشد. همانطور که ما خودمان علاقه زیادی به آرشیکد داریم، نماینده دانشجویی ما هم یکی کسانی هست که مثل ما دوستدار آرشیکد بوده و راه کار فناوری ساختمان مجازی را به دوستان خود معرفی می کند. نماینده ی هر دانشکده بسته ویژه نمایندگی را از ما دریافت خواهد کرد. .


۲

قدم دوم - به دوستان خود بگویید آرشیکد برای دانشجویان رایگان است

همکلاسی ها و اساتید خود را تشویق کنید که نسخه دانشجویی و دانشگاهی آرشیکد را که رایگان در اختیار جامعه دانشگاهی قرار می گیرد استفاده کنند. برای این امر لطفا سامانه آرشیکد من را به دوستان خود معرفی نمایید. در صورت نیاز به برگذاری سمینارهای تخصصی و آموزشی و همچنین مسابقات معماری و نقشه کشی در دانشگاه، دفاتر فنی گرافیسافت همیشه نماینده های دانشجویی خود را حمایت و پشتیبانی خواهند کرد.


۳

قدم سوم — آینده شغلی خود را تضمین کنید

در مدت زمانی که نماینده دانشجویی گرافیسافت می باشید، شما توانایی خود را در فناوری بیم و آرشیکد افزایش داده و این دانش را به همکلاسی هایتان منتقل خواهید کرد. در مجموع شما توانایی های زیادی در این فناوری و همچنین مدیریت فنی و آموزشی کسب خواهید کرد. این توانمندی و قابلیت ها بسیار با ارزش بوده و به شما در دوره انتقالی بین دوره تحصیلی و شغلی کمک بسیاری خواهد کرد.
در صورت موفقیت در مدت زمان نمایندگی، دفتر گرافیسافت توصیه نامه و همچنین گواهی نامه ی بین المللی که سابقه موفقیت شما را به عنوان نماینده دانشجویی فناوری بیم و آرشیکد در دوران تحصیل نشان می دهد را برای شما صادر خواهد کرد. همچنین در صورت ایجاد امکانات کارآموزی و یا شغلی، همیشه نمایندگان دانشجویی در اولویت قرار می گیرند.

برای اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در تماس باشید

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.