‌دوره های آموزشی بیم
با مدرک رسمی گرافیسافت

وبینار بیم

ثبت نام در
مرکز آموزش بیم

‌فروشگاه آرشیکد

 

از این پس محصولات گرافیسافت را
می توانید در ایران تهیه نمایید

‌گرافیسافت
آرشیکد ۲۰ فارسی

OPEN BIM

در اینجا می توانید در مورد
OPEN-BIM و فناوری دسترسی آزاد
به اطلاعات مطلع شده
و تاریخچه آن را مطالعه نمایید

بیشتر بخوانید ...

 

تهران، ۸ مهر ۱۳۹۸ برابر با ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۹ - جهت گسترش فناوری مدل سازی و مدیریت اطلاعات ساختمان (بیم) در سراسر کشور، دوره رسمی و جامع گردش کاری بیم تحت لایسنس گرافیسافت با حمایت، همکاری و میزبانی مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی در ۲۶ جلسه از تاریخ ۲۹ مهر ۱۳۹۸ برگزار می شود. این دوره آموزشی یک دوره جامع و فشرده از گردش کار بیم با استانداردهای روز دنیا بوده است که برای ارائه به متخصصین صنعت ساختمان با همکاری تخصصی شرکت گرافیسافت و حمایت مرکز تحقیقات برای ایران بومی سازی شده است. شرکت کنندگان در این دوره پس از قبولی در آزمون پایانی گواهی حرفه ای و بین المللی بیم و آرشیکد را دریافت خواهند کرد. نرم افزار پایه برای آموزش در این دوره نسخه فارسی آرشیکد ۲۰ می باشد که شرکت مجاری/آلمانی گرافیسافت اختصاصا برای ایران بومی سازی کرده است. برای ثبت نام در این دوره اینجا کلیک کنید.

 

به لطفِ آخرین پیشرفتهای ایجاد شده در اتصال زنده بین نرم افزارهای آرشیکد - دی رفوس، اکنون نسخه جدید نرم افزار دی رفوس ۲.۳ کاملاً از نسخه آرشیکد ۲۳ پشتیبانی می کند و کاربران می توانند به راحتی اطلاعات فضاها را از نرم افزار آرشیکد به نرم افزار دی رفوس وارد نمایند. این پیشرفت باعث بهبود گردش کار کنترل الزامات شده و همچنین به کاربران در صرفه جویی وقت که سود زیادی، به خصوص در پروژه های بزرگ و پیچیده همچون بیمارستان ها دارد کمک می کند.

 

بوداپست، ۱ مهر ۱۳۹۸ - شرکت گرافیسافت، پیشرو در ارائه راهکار در مدل سازی اطلاعات ساختمان برای معماران و طراحان، از نرم افزار آرشیکد ۲۳ به صورت جهانی رونمایی کرد. آخرین نسخه این نرم افزار، بسیار دقیق و سریع بوده و دارای قابلیت مدلسازی پیشرفته برای سازه های از پیش ساخته شده و همچنین ارائه بهترین گردش کار چندتخصصی می باشد. آرشیکد ۲۳، سرعت فرآیندهای روزانه در نرم افزار همانند زمان اجرای نرم افزار و بازکردن فایل، کار بر روی چندین پروژه به صورت همزمان و گشت و جستجو بین صفحه های نمایش در پروژه های بیم را افزایش داده است؛ همچنین ابزار بازشو ها، ستون ها و تیرهای این نرم افزار باعث افزایش دقت در مدلسازی و تعامل پذیری آن با متخصصین متفاوت در صنعت ساخت و ساز می باشد.

 

دوره های آموزشی پیشرفته گرافیسافت در بوداپست در تاریخ ۱۱ الی ۱۲ مهرماه ۱۳۹۸ برگذار شد. در این دوره برجسته ترین و مطرح ترین چهره های صنعت ساختمان، اطلاعات "نسل جدید" فناوری بیم و آخرین روند کاری آن در صنعت ساخت و ساز را با شرکت کنندگان در میان گذاشتند. یکی از مدعوین برجسته این دوره آقای لارنت ویدال از بنیانگذاران نرم افزار تویین موشن (برنده جایزه نرم افزار سه بعدی در زمان واقعی که اخیرا به شرکت اپیک گیمز پیوسته است) می باشد که به همراه شرکت های نرم افزاری مَک نیل، اینتل و بیم اِم، اسپانسر این دوره نیز بودند.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

 

 

نمایشگر هایپرمدل بیم ایکس به روز رسانی شده و هم اکنون در وب سایت بیم ایکس موجود می باشد. مانند مجموعه ویژگی های برنامه بیم ایکس در موبایل، نمایشگر مرورگر وبِ برنامه بیم ایکس یک ابزار جامع برای ارتباطِ مدل‌های طراحی بین تمام دست‌اندرکاران پروژه است که فقط لینک اَبَر مدل با آنها به اشتراک گذاشته می شود. به لطفِ خدمات سایت بیم ایکس مُدل ترنسفر گرافیسافت که بر پایه کلود می باشد، کاربران می توانند همیشه به آخرین نسخه پروژه دسترسی داشته باشند و محتویات کامل اَبَر مدل‌های بارگذاری شده را در کامپیوترهای شخصی یا دستگاه های تلفن همراه خود به راحتی مانند یک بازی جستجو نمایند.

 

تهران، ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ برابر با ۱۳ مه ۲۰۱۹ - جهت گسترش فناوری مدل سازی و مدیریت اطلاعات ساختمان (بیم) در سراسر کشور، دوره رسمی و جامع گردش کاری بیم تحت لایسنس گرافیسافت به صورت رایگان با حمایت، همکاری و میزبانی مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی در ۲۶ جلسه از تاریخ ۶ خرداد ۱۳۹۸ برگزار می شود. این دوره آموزشی یک دوره جامع و فشرده از گردش کار بیم با استانداردهای روز دنیا بوده که برای ارایه به متخصصین صنعت ساختمان و با همکاری تخصصی گرافیسافت و حمایت مرکز تحقیقات برای ایران بومی سازی شده و شرکت کنندگان پس از قبولی در آزمون پایانی گواهی حرفه ای و بین المللی بیم و آرشیکد را دریافت می نمایند. نرم افزار پایه برای آموزش در این دوره نسخه فارسی آرشیکد ۲۰ می باشد که شرکت مجاری/آلمانی گرافیسافت اختصاصا برای ایران گسترش داده است. برای ثبت نام در این دوره اینجا کلیک کنید.

 

تهران، ۵ فرودین ۱۳۹۸ برابر با ۲۵ مارس ۲۰۱۹ - گرافیسافت ایران همکاری راهبردی خود را با دومین کنفرانس بین المللی مدلسازی اطلاعات ساختمان در تهران آغاز کرد. این کنفرانس که به ابتکار عمل جمعی از متخصصین حوزه صنعت ساختمان و جامعه دانشگاهی و با هدف گسترش فناوری بیم در ایران بر پا شده است در تاریخ ۱۰ و ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ در تهران برگزار می شود. تمرکز اصلی این کنفرانس بر روی راهکارهای توسعه و پیاده سازی بیم در سطح پروژه، سازمان و صنعت، کاربرد و مزایای بیم در دوره عمر پروژه و ابزارها و تکنیک ها و فناوری های مرتبط با بیم می باشد. همچنین این کنفرانس مجری اولین مسابقه اُپن بیم در ایران می باشد. این مسابقه با حمایت و پشتیبانی گرافیسافت و با استانداردهای بین المللی طراحی و برگزار خواهد شد. اُپن بیم یک رویکرد جهانی برای مشارکت و همکاری گروه های مختلف در طراحی و ساخت بر پایه استانداردها و گردش کار باز و آزاد می باشد. آخرین مهلت ثبت نام در مسابقه، ۲۳ فروردین ۱۳۹۸ می باشد. 

 

تهران، ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ برابر با ۱۹ فوریه ۲۰۱۹ - هدف اصلی جایزه سالیانه موسسه ساختمان هوشمند (buildingSMART) تشخیص بهترین پروژه اپن بیم (گردش کار باز در فرایند بیم) در دو حوزه صنعت ساختمان (طراحی، ساخت و مدیریت بهره برداری) و تحقیقات (مراکز تحقیقاتی و دانشجویان) می باشد. برندگان این مسابقه به کنگره جهانی استاندارد برای ارایه پروژه و سخنرانی دعوت خواهند شد که در پکن (چین) از ۷ الی ۱۰ آبان ۱۳۹۸ برگزار می شود. تا ۲۳ فروردین ۱۳۹۸فرصت ثبت نام در این مسابقه جهانی وجود دارد. 

تمامی حقوق نزد گرافیسافت محفوظ می‌باشد.           گرافیسافت قسمتی از گروه نِمِتچِک می‌باشد.